وَأَنْكِحُوا الأيَامَى مِنْكُمْ وَالصَّالِحِينَ مِنْ عِبَادِكُمْ وَإِمَائِكُمْ إِنْ يَكُونُوا فُقَرَاءَ يُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ (٣٢)مردان و زنان بی همسر خود را همسر دهید ، همچنین غلامان و كنيزان صالح و درستکارتان را ؛ اگر فقیر و تنگدست باشند ، خداوند از فضل  خود  آنان را بی نیاز می سازد ؛ خداوند گشايش دهنده و آگاه است‏.(32 نور)


 

خدمات شبکه فعالین ازدواج

ازدواج همیشه یکی از مسائلی است که در سنین جوانی به عنوان دغدغه اصلی جوانان و البته خانواده های آنها تبدیل می شود گاه این دغدغه با تدبیر و واقع بینی حل شده و گاه موانع ومشکلات برتدبیر و اراده متقاضیان ازدواج غالب می شود. در چند سال اخیر آنچه که از کارشناسان و مطلعین حوزه اجتماع و خانواده شنیده ایم هشدار جدی درباره تاخیر ازدواج در بین جوانان و بالا رفتن سن ازدواج آنها است و مشکلات مادی و غیرمادی فراوانی دخترها و پسرهای مجرد را از فکر ازدواج منصرف کرده است شکی نیست که این وضعیت برای همه و البته برای طیف متدین و ارزشی جامعه یک دغدغه اجتماعی محسوب می شود و بایدبا ورود این طیف و با حمایت وکمک دولت ومسئولین به نحوی برای ازدواج به موقع و موفق جوانان برنامه ریزی کرد.

این دغدغه سالها پیش زمینه ساز تشکیل مجموعه ای به نام شبکه فعالین ازدواج شد که در چند استان محدود و البته در استان یزد کارخود را شروع کرد.

 

این مجموعه در راستای رسیدن به هدف اصلی خود که همانا ازدواج آگاهانه، بهنگام، آسان و پایدار است خدماتی را به اعضا ارائه می کند که عبارتند از:

خدمات آموزشی

از جمله موثرترین حوزه خدمات شفا خدمات آموزشی می باشد. دربخش آموزش خدمات به شکل های مختلف ارائه می شود که عبارتند از:

* کارگاه های آموزشی

* همایش ها

این همایش ها باحضور اساتید مطرح و برجسته کشوری دکتر حبشی، فرهنگ و... برگزار می شود که اطلاع رسانی آن از طریق تبلیغات در سطح استان و ارسال پیامک به اعضای شفا انجام می گیرد.

* کلاس های آموزشی

* چندرسانه ای

* نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی

خدمات مراسم عروسی

این خدمات شامل اصناف مرتبط با مراسم عروسی اعم از تالارها، آرایشگاهها، آتلیه،گل فروشی،شیرینی سرا، مزون و کارت عروسی می باشد که هزینه مراسم عروسی زوجهای جوان را تا 30% کاهش می دهد. زوجهای جوان می توانند جهت استفاده از این خدمات با دریافت فرم مربوطه از شفا و رزرو اصناف مذکور در دفترچه یک سوم از هزینه ها را نقد و بقیه را در اقساط 12 ماهه پرداخت کنند.

 

 خدمات خرید بازار

این خدمات شامل یکسری از اصناف مرتبط با خرید بازار اعم از آینه و شمعدان، لوازم آرایشی، ساعت و کت و شلوار و... می باشد که زوجین پس از مراجعه به مرکز و عضویت در شبکه می توانند با ارائه کارت عضویت شفا به این اصناف از شرایط تخفیف و اقساط مندرج در دفترچه خرید بازار بهره مند شوند.

 

تسهیلات

 

*  خرید جهیزیه

جهت خرید جهیزیه زوجین پس از مراجعه  به شفا  و مشاهده جهیزیه  و سفارش آن، با نازلترین قیمت به صورت مستقیم از کارخانه ارسال می گردد و اعطای وام برای خرید جهیزیه.

 

*   خرید سیسمونی

خرید سیسمونی به صورت اقساطی
                                                            

خدمات مشاوره ای

مرکز مشاوره شفا با کادر فنی مجرب متشکل از اساتید مجرب و متعهد استان آماده ارائه خدمات به زوجهای جوان می باشد خدمات قابل ارائه در این مرکز به صورت مشاوره های حضوری می باشد.

*  مشاوره حضوری

همه روزه به جز پنج شنبه ها عصرها از ساعت 16 تا 20 مشاوره حضوری توسط اساتید متخصص متعهد ومجرب استانی ارائه می شود و زوجهای می توانند ازساعت 16 تا 20 با شماره 36304900 جهت رزرو وقت مشاوره تماس بگیرند.

 

گرافیک دلخواه

رنگ پوسته و متن رنگ سر تیتر حالت صفحه عکس زمینه برای حالت جعبه وسط